1926002

Projekt "Zdalna szkoła" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

Gmina Wierzbno zrealizowała projekt  pn. ,,Zakup laptopów dla Szkół Podstawowych w Wierzbnie i Krypach do nauki zdalnej” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

Celem projektu było zapewnienie uczniom i nauczycielom sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalną edukację.

Dofinansowanie projektu z UE wyniosło: 23 540.00 PLN. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły otrzymali 11 laptopów do realizacji zdalnego nauczania.