Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie zachęca wszystkich uczniów, przedszkolaków i pracowników szkoły do wzięcia udziału w zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt.

W naszej szkole 13 października od rana panował ożywiony ruch i świąteczna atmosfera.Centralnym punktem obchodów była uroczysta akademia w wykonaniu uczniów z klas III-VIII.

Informujemy, że 14.10.2022r. / piątek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

W dniach 5 – 7 października 2022 r. odbyła się wycieczka uczniów klas 4 – 8 na południe Polski.

Wczesnym rankiem 26 września  uczniowie klas I-III wyruszyli na wycieczkę krajoznawczą do Kazimierza Dolnego i Magicznych Ogrodów w Trzciankach.

Każdego roku, we wrześniu uczniowie naszej szkoły uczestniczą w spotkaniach z policjantami. Celem dzisiejszych pogadanek było uświadomienie uczniom, jak ważne jest ich bezpieczeństwo w czasie poruszania się po drogach pieszo, rowerem oraz w samochodach. Mundurowi utrwalili uczniom znajomość niektórych znaków drogowych oraz numerów alarmowych. Przypomnieli także o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy postępować w kontakcie z osobami obcymi.

W dniach 13-14 pździernika 2022 roku odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna, inicjowana corocznie przez Fundację na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych Pomóż i TY.

Drodzy Uczniowie! Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Życzymy Wam, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż zwiększa to szansę na sukces w dorosłym życiu.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 Minister Edukacji i Nauki skierował list do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz uczniów. Przedstawił w nim kluczowe programy i przedsięwzięcia MEiN związane z unowocześnianiem edukacji oraz zmiany, które zaczną obowiązywać od 1 września.