1932442

Dnia 22 marca 2018 r. w Szkole w Wierzbnie zostały zorganizowane rozgrywki tenisa stołowego.

W niedzielę (11.03.2018 r.) sześcioro uczniów oraz dwie nauczycielki Szkoły Podstawowej  w Krypach wyjechało do włoskiej miejscowości Formia, gdzie reprezentowali Polskę na międzynarodowym spotkaniu w ramach projektu dofinansowanego z programu Erasmus +.

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem..

28 lutego 2018r. odbyło się spotkanie uczniów klas II-III gimnazjum i klasy VII szkoły podstawowej z p. psycholog Aleksandrą Iwaneczko -Kresa i p. pedagog Hanną Roguską Rońda z PPP w Węgrowie.

15 lutego 2018r. uczniowie naszej szkoły, kolejny raz wyjechali na lodowisko do Siedlec.

Z okazji Dnia Zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole pocztę walentynkową.

TŁUSTY CZWARTEK - 8 lutego

Piątkowe popołudnie /2 lutego 2018r./ uczniowie naszej szkoły spędzili bardzo aktywnie.