1900268

Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Krypach serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami Jubileuszu 100 -lecia Szkoły Podstawowej w Krypach a zarazem przyczynili się do zorganizowania i ich uświetnienia.

Dziękujemy przedstawicielom parlamentu, władzom samorządowym,  absolwentom, darczyńcom, emerytowanym nauczycielom i pracownikom oraz wszystkim zaproszonym gościom, bez których nie udałoby się niczego zorganizować. Podziękowania kierujemy dla wszystkich Pań z Rady Rodziców i Panów z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Dziękujemy Państwu za stworzenie miłej atmosfery Jubileuszowego spotkania, za życzenia i wszelkie wyrazy uznania i życzliwości. Ten szczególny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Państwa obecność była dowodem na to, że nasza szkoła, to szczególne miejsce, o którym nie można zapomnieć i z którym warto utożsamiać się nawet po latach. Nasz Jubileusz był wyjątkową okazją do spotkań, wspomnień i powrotu do minionych dekad. Bardzo dziękujemy za okazaną sympatię, gratulacje i życzenia.

Serdeczne podziękowania  kierujemy do wszystkich, którzy finansowo, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli nasze przedsięwzięcie – bez Waszego zaangażowania  zorganizowanie Jubileuszu nie byłoby możliwe.

Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Krypach do udziału w konkursie plastycznym „Moja szkoła”.
Szczegółowe warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.
Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Rok szkolny 2023/2024 - wraz z brzmieniem pierwszego dzwonka - został oficjalnie rozpoczęty przez p. dyrektor Teresę Strupiechowską w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Krypach.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024 odbędzie się 4 września 2023r. (poniedziałek) według następującego harmonogramu:

* 8:00 - inauguracja nowego roku szkolnego dla Publicznego Przedszkola

i Szkoły Podstawowej w Krypach,

* 8:30 - Msza św.

* następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek skierował do szkół i placówek oświatowych specjalny list. Przybliżył w nim najważniejsze osiągnięcia w systemie edukacji wprowadzone w obecnym roku szkolnym, jak również zwrócił szczególną uwagę na wydarzenia związane z 550 rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika.

Po dziesięciu miesiącach nauki dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by udać się na zasłużony, wakacyjny  wypoczynek. Zanim jednak uczniowie  usłyszeli ostatni dzwonek, uczestniczyli  w  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023.