1966290
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / 24 luty 2015 wyjazd do WOK na przedstawienie teatralne

24 luty 2015 wyjazd do WOK na przedstawienie teatralne

Dnia 24 lutego 2015 roku wybraliśmy się autokarem do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne Wrocławskiego Teatru Edukacji ARTENES pt. "Czarodziejskie słowa".Ciekawa fabuła baśni oraz wspaniała gra aktorów dostarczyła wszystkim wielu emocji. Podobno w życiu czary nie istnieją... Otóż nieprawda! Skąd powiedzenie, że " jesteśmy kimś oczarowani" albo "ten, to prawdziwy czaruś"? Wystarczy, że nauczymy się kilku prawdziwie CZARODZIEJSKICH SŁÓW. Jeśli tylko zaczniemy ich używać, świat wokół nas natychmiast zmieni się na lepsze i nawet w pochmurne dni zaświeci słońce! Niestety okazuje się, że nie każdy zna się na tych czarach. Niektórzy mają z nimi wiele trudności. Tak jak pewna Księżniczka z dalekiego kraju, która straciła wszystko właśnie dlatego, że nie potrafiła się nauczyć tych kilku prostych słów! Musiała przez to znosić wiele trudów i upokorzeń. Spotkanie ze Zbójem lub Czarownicą nie należy bowiem do przyjemnych, nie mówiąc już o smoku. A do tego ten ciemny Czarodziejski Las... Brrr... aż skóra na karku cierpnie! A wystarczyło zwykłe-niezwykłe: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM...