1951930

Informujemy, że 30.04.2021r. /piątek/ jest to dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021/22.

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 19 KWIETNIA 2021 (PONIEDZIAŁEK) NASZE PRZEDSZKOLE ZNÓW BĘDZIE OTWARTE DLA WSZYSTKICH DZIECI.

Więcej informacji

Wszystkie dzieci, które złożyły podania do Publicznego Przedszkola w Krypach zostały zakwalifikowane i przyjęte na rok szkolny 2021/2022.

Terminy spotkań z rodzicami:

1.03.2021r. /poniedziałek/ - klasa IV godz. 17:00

2.03.2021r. /wtorek/ - klasa VII godz. 16:00

3.03.2021r. /środa/ - klasa VIII godz. 17:00

4.03.2021r. / czwartek / - klasa VI godz. 16:00

Karnawał to miła tradycja, której ważnym elementem są bale. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków i uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Więcej w galerii

Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. Ustalony przez ministra harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Więcej informacji na stronie: