1964808

16.06.2019 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się IX Gala Tańca ,, Łączy nas pasja”.

Grupa reprezentująca Szkołę Podstawową w Krypach zajęła II miejsce w kategorii klas młodszych.

Gratulujemy!

W dniach 8-12 czerwca 2019r. odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące realizację programu Erasmus + „Rozwijanie tolerancji i wzajemnego szacunku w Europie”.

Bal absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej odbył się 13 czerwca.

W dniu 7 czerwca 2019 r. dzieci z klasy I wybrały się na wycieczkę do Parku Zabaw i Edukacji ARGO CITY w Głęboczycy.

5 czerwca odbył się egzamin sprawnościowy na kartę rowerową z umiejętności praktycznych z uwzględnieniem zasad ruchu drogowego.

3 czerwca 2019r. nasi uczniowie próbowali swoich sił w różnych konkurencjach sportowych.

Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami.

20 maja 2019 r. nasi uczniowie wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

W dniach 8-10 maja 2019 roku uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum pojechali na wycieczkę do: Oświęcimia, Zatoru, Częstochowy i Łodzi.